PDF Drukuj Email

Każde nowe wyzwanie jest szansą na sukces.

Dlatego poszukujemy osób ambitnych, pracowitych, chcących osiągnąć nie tylko spokój i stabilność, ale również tych co od życia oczekują wyzwań.

Nasza branża jak żadna inna daje szanse stworzyć coś namacalnego, pozwala wspólnym wysiłkiem i indywidualnym zaangażowaniem budować lepszą przyszłość.


Praktyka / Staż:

Firma Technoinstal prowadzi praktyki dla studentów, uczniów szkół zawodowych, młodych ludzi chcących nauczyć się tego fascynującego rzemiosła.

Prowadzimy 3 i 6 miesięczne staże inżynierskie dla studentów oraz absolwentów studiów kierunkowych.

Państwa zgłoszenia są archiwizowane, a następnie przygotowana jest oferta stażu lub praktyki w zależności od bierzących zadań realizowanych przez Firme.


Oferta:

Poszukujemy wysokiej klasy monterów zaznajomionych z nowymi technologiami  stosowanymi w inżynierii sanitarnej. Wysoce cenimy profesjonalizmy i kulturę osobistą naszych pracowników.


Trzon kadry kierowniczej tworzą doświadczeni specjaliści jak i młodzi zdolni inżynierzy oraz panie inżynier.

Jeśli chcesz dołączyć do nas wyślij list motywacyjny oraz życiorys Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres podany w zakładce kontakt.

 

Dziękujemy